close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  

پودر گیاهی مارایا تنگ کننده واژن

تنگ کننده واژن گیاهی

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماریانا طریقه خرید مصرف روی عکس کلیک کن 

 

 

 

عکس روغن خراطین حجم دهنده طب سنتی 

روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین الت تناسلی

روغن خراطین برای اقایان

برای اطلاعات بیشتر در مورد روغن خراطین روعکس بالا کلیک کن

 
 
عوارض خود ارضایی(استمناء)
loading...

لانه کرکس

استمناء   از گناهان کبیره ای که بر آن وعده عذاب داده شدهاست، استمناء است و آنبیرون کردن منی خود از راه غیر طبیعی مانند: مالیدن به دست یا سایر اعضاء خود یا به اعضاء دیگری غیر از همسر است.     در آخر کتاب حدود جواهر می نویسد هر کس به دستش یا عضو دیگرش استمناء کند باید تعزیر شود چون کار حرامی بلکه کبیره ای را مرتکب شده است. چنان چه از حضرت صادق (ع) از حکم آن می پرسند آن حضرت می فرمایند:«گناه بزرگی است که خداوند در قرآن مجید از آن نهی فرموده است و استمناء کننده مثل این است که با…

کمیاب ترین نرم افزارها و بازی های اندروید 2013


عوارض خود ارضایی(استمناء)

استمناء

 

از گناهان کبیره ای که بر آن وعده عذاب داده شدهاست، استمناء است و آنبیرون کردن منی خود از راه غیر طبیعی مانند: مالیدن به دست یا سایر اعضاء خود یا به اعضاء دیگری غیر از همسر است.

 

عوارض جلق

 

در آخر کتاب حدود جواهر می نویسد هر کس به دستش یا عضو دیگرش استمناء کند باید تعزیر شود چون کار حرامی بلکه کبیره ای را مرتکب شده است. چنان چه از حضرت صادق (ع) از حکم آن می پرسند آن حضرت می فرمایند:«گناه بزرگی است که خداوند در قرآن مجید از آن نهی فرموده است و استمناء کننده مثل این است که با خودش نکاح کرده است و اگر کسی را که چنین کاری می کند بشناسم با او هم خوراک نخواهم شد.»

راوی حدیث می پرسد ازکجای قرآن حکم آن فهمیده می شود؟ فرمود:از آیه«هر کس با غیر از همسر و کنیزش شهوتش را دفع کند ایشان تجاوزکارانند» راوی پرسید:گناه زنا بزرگ تر است یا استمناء؟ حضرت فرمود:استمناء گناه بزرگی است.

از امام حکم استمناء را می پرسند، می فرماید: از گناهان بزرگ و بسیار زشت است و از حکم کسی که با حیوانی جمع شود یا به وسیلۀ مالیدن شهوتش را دفع کند پرسیدند، فرمود: هر کس شهوتش را به این وسیله و مانند آن دفع کند در حکم زنا کردن است یعنی با گناه زنا برابر می باشد.

حضرت صادق(ع) می فرماید: سه دسته اند که خداوند با ایشان سخن نمی گوید و با نظر رحمت به ایشان نمی نگرد و پاکشان نکرده و برایشان عذاب دردناکی است: کسی که موی سفیدش را می کند(تا نمایش دهد که جوان است)، کسی که به وسیلۀ عضو خودش شهوتش را خارج کند و کسی که با او لواط شده است.

رسول خدا می فرماید: هر کس که با دست شهوتش را بیرون کند ملعون است.

صاحب جواهر می فرماید: مستفاد از ادله، جواز استمناء با زوجه و کنیز است لکن اولی ترک آن است و در مسالک نیز قریب به همین را ذکر فرموده لکن طریق احتیاط ترک آن است. 

 

اثار و عواقب جلق 

 

 


شیوع استمناء

متأسفانه به واسطۀ مشکلات بی حد و حساب ازدواج و تجرد جوانان به قرار مسموع این مرض خانمان سوز و گناه کبیره شیوع فوق العاده پیدا کرده و دانسته یا ندانسته بسیاری از جوانان عزیز را با انواع و اقسام بیماری ها مبتلا می سازد. صرف نظر از عقوبت های اخروی که دارد وظیفۀ پدرها و مادرهاست که فرزندان خود را بیاگاهند و مواظب نوجوانان خود باشند و هم چنین در مرتبۀ دوم وظیفۀ دبیران و آموزگاران تعلیمات دینی و بهداشت است که جوانان را به عواقب وخیم روحی و جسمی این بلیه با خبر سازند.

در اینجا مقداری از مضرات استمناء را از کتاب«ناتوانی های جنسی» که مجموعه ای از نوشته های متخصصین فن است نقل می کنیم.

مضرات جسمی و روحی استمناء

این عمل مبتلایان را به ضعف قوای شهوانی دچار می کند، جبون و بی حال بار می آیند، شهامت و درستی از آنان سلب می شود،چه بسا اشخاصی هستند که در عنفوان جوانی در اثر مبتلا شدن به «جلق» چنان دچار ضعف قوای روحی و جسمی می شوند که معتادین به تریاک و شیره در مقابل آنان شیر نری به شمار می آیند. عمل غیر طبیعی جنسی یعنی استمناء یا جلق از لحاظ روابط نزدیکی که با حواس پنج گانه دارد در درجه اول در چشم و گوش اثر می گذارد. بدین معنی که دید چشم را ضعیف کرده و حس شنوایی را نیز تا اندازۀ قابل توجهی از کار می اندازد. مبتلایان به جلق مخصوصاً آن هایی که از لحاظ جسمانی ضعیف می باشند غالباً مگسی جلوی چشم خود می بینند که به شدّت آن ها را ناراحت می کند و حتی وقتی چشمان خود را می بندند، باز نمی توانند از آسیب مگس در امان باشند و چون این عمل هر بار چندین دقیقه ادامه پیدا می کند چشمانشان سیاهی رفته و دچار سرگیجه می شوند و به زمین می افتند، هم چنین به طور مداوم صدای ناهنجاری در گوش خود احساس می کنند که بسیار ناراحت کننده است، علاوه بر این ها تحلیل رفتن قوای جسمانی و روحانی، کم شدن خون، پریدگی رنگ، نقصان قوای حافظه، لاغری، ضعف و سستی زیاد از حد، بی اشتهایی، کج خلقی، عصبانیت، دَوَران سر و هزاران آفت دیگر از بیماری هایی است که گریبان مبتلایان به جلق را خواهد گرفت.

البته آن هایی که از لحاظ جسمی قوی هستند ممکن است قدری دیرتر به این بیماری ها دچار شوند ولی به هر حال عدم ابتلا به آن ها از محالات است و خواه ناخواه همه باید به چنین مصائبی گرفتار شوند.

از بدبختی های مبتلایان به جلق یکی این است که قوۀ ارادۀ آنان به کلی مختل می گردد و لذا وقتی به عمل خود پی می برند آن قدر اراده ندارند که به ترک کردن آن اقدام نمایند. پس این که می گوییم استمناء از لحاظ روحی نیز قوای انسان را فرسوده می کند بی علت نیست.عمل استمناء علاوه بر مضرات جسمی از از لحاظ جسمی نیز شخص را فرسوده می کند، یعنی غدد مترشحۀ داخلی را از کار می اندازد، از جملۀ این غدد غده سازندۀ منی است که بر اثر جلق رفته رفته کوچک شده و به صورت نخودی درمی آید و چون در آن صورت قادر به فعالیت یا ساختن منی یا به قول عرب ها (ماءالحیات) یعنی آب زندگانی نیست، شخص مبتلا برای همیشه از لذایذ جنسی محروم می گردد و اگر به این صورت از مردی نیفتاد به طور قطع به صورت دیگری مانند سرعت انزال، کندی انزال، سیلان منی، عدم نعوظ، نعوظ بی دوام و امثال این ها به ناتوانی جنسی مبتلا خواهد شد. چه بسا دیده یا شنیده شده که جوانان معتاد به جلق در اندک مدتی دچار چنان حالتی گردیده اند که به جای ادرار،خون از آن ها خارج می شد.

باید دانست که اشخاصی که به این حالت دچار می شوند ولو در سنین جوانی باشند خطر مرگ در انتظار آن هاست، زیرا بدون احساس شهوانی و بدون این که لذتی ببرند بلا انقطاع منی از آن ها دفع می گردد و همین امر باعث می شود که در حین راه رفتن دفعتاً زمین بخورند و از هوش بروند.

سری به تیمارستان تهران بزنید، از هر ده نفر دیوانه ای که در آنجا سکونت دارند نه نفر معتاد به جلق می باشند، یعنی بر اثر ابتلا به استمناء کارشان به جنون کشیده و به گوشۀ تیمارستان افتاده اند. زیرا عمل مذموم و ناپسند جلق در قوای دماغی تأثیر زیادی دارد و وقتی قوای دماغی شخص مختل شد مسلم است که کارش به دیوانگی خواهد کشید. بدون بدون اغراق از هر ده نفر بیمار مسلولی که در آسایشگاه خوابیده اند، چهار نفر به علت ابتلا به جلق به این بیماری خطرناک دچار گردیده اند.

این ها ادعا نیست بلکه حقیقتی است که علما و دانشمندان با ده ها سال تجربه به درک آن موفق شده اند.

دنیای امروز می گوید: خوب بخور، در هیچ امری افراط نکن، قوی باش تا بیمار نشوی. ولی معتادین به جلق چون اشتهای خوب خوردن ندارند و در امور جنسی آن هم از راه غیر طبیعی افراط می کنند ناچار ضعیف اند و چون ضعیف هستند برای ابتلا به هر بیماری مستد می باشند.

به کرات دیده شده که بعضی از مبتلایان به جلق بر اثر افراط در این عمل به یک نوع بیماری به نام جنون استمناء که شباهت زیادی به سادیسم دارد مبتلا می شوند و آن وقت حتی با دیدن سگ و گربه هم به فکر استمناء می افتند و بلافاصله مشغول به عمل می شوند و چون هیچ مردی حتی پر شهوت ترین اشخاص نمی توانند بیش از پنج یا شش ماه از نیروی جنسی خود آن هم به صورتی که مورد بحث ما است بهره برداری کنند، لذا قوای تناسلی آنان به کلی از کار می افتد و یا به وضع دلخراشی به آغوش مرگ پناه میبرند.

ممکن است بعضی از اشخاص مبتلا به جلق که به علت قوی الجثه بودن و یا از لحاظ مبتدی بودن در این امر تا کنون بیمار نشده و به مضرات عمل ناپسند خود پی نبرده باشند مطالبی را که ما در مضرات جلق نوشتیم اغراق پنداشته و با خود بگویند: اگر این طور است چرا ما تا کنون به این بیماری ها مبتلا نشده ایم؟

در جواب این عده باید گفت: اگر تا امروز مضار جلق گریبان شما را نگرفته است، علتش این است که قوی الجثه هستید و یا تازه شروع به کار کرده اید و الا چندی دیگر خواه نا خواه به سراغ شما نیز خواهد آمد. وانگهی ما ادعا نکرده ایم که هرکس یک هفته مبادرت به استمناء کرد تمام بیماری ها یک باره او را احاطه خواهند کرد. زیرا حالات اندرونی اشخاص فرق می کند، مثلاً ممکن است یک نفر که برای مدتی مبادرت به جلق کرد در وهلۀ اول فقط به سستی اعصاب یا اختلال حس سامعه یا ضعیف شدن حس باصره یا سرگیجه مبتلا شود، ولی بعداً سایر بیماری ها یک یک به سراغ او بیایند.

پس جلق هم از نظر شرعی و هم از نظر عرفی و به طور خلاصه من جمیع الجهات حرام و ناپسند است.

مصطفی بازدید : 425 چهارشنبه 13 دي 1391 زمان : 20:3 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
اگر دنبال یک کیف متفاوت با کارایی فراوان هستید این کیف مخصوص شماست.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1392
 • 1391
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 15
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 40
 • بازدید امروز : 77
 • باردید دیروز : 61
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 529
 • بازدید ماه : 2,959
 • بازدید سال : 2,959
 • بازدید کلی : 182,564
 • کدهای اختصاصی