close
تبلیغات در اینترنت
کاربردی


عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر

کمیاب ترین نرم افزارها و بازی های اندروید 2013


نویسنده:
تاریخ: چهارشنبه 04 ارديبهشت 1392
بازدید: 183

برای شما یک نرم افزار دفراگ یا مرتب سازی هارد رو اماده کردم،اگر میخواهید هاردی سالم و پر سرعت داشته باشید از این نرم افزار ضروری استفاده کنید

 

disk_defrag 

 

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: پنجشنبه 21 دي 1391
بازدید: 102

Arcsoft MediaConverter یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای تبدیل فایل های ویدئویی برای کامپیوتر است. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های ویدئویی موجود در کامپیوتر خود را به فرمت ها و حجم های مناسب برای پخش در گوشی های موبایل تبدیل کنید.

 

مبدل قدرتمند Arcsoft MediaConverter v7.5 

 

برای دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه کنید 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: پنجشنبه 14 دي 1391
بازدید: 393

UltraISO Premium Edition 8.6 یک نرم افزار فوق العاده و حرفه ای برای گرفتن ایمیج (عکس گرفتن از روی دیسک) از روی CD/DVD های شما می باشد. این نرم افزار می تواند از روی دیسک فایل ایمیج تهیه کند یا فایل ایمیج را باز کند و فایل شما را استخراج کند و یا اینکه فایل ایمیج را ویرایش کند . همان طور که می دانید فایل های ایمیج معمولا ISO هستند . این برنامه قابلیت این را داراست که هرچه درون یک فایل ایمیج است را استخراج کند ، چه پوشه و یا فایل فرقی ندارد. شما با دانلود این برنامه توانایی این را دارید که هر CD/DVD را که میخواهید رایت کنید و یا در سیستم خود نگه دارید. این نرم افزار بعد از ایمیج گرفتن از روی دیسک مورد نظر شما قابلیت این را داراست که با قسمت Burn خود همان فایل ایمیج شما را با بالاترین کیفیت روی دیسک رایت کند .

ساخت درایو مجازی

 

برای دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه کنید 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: پنجشنبه 07 دي 1391
بازدید: 97

اگر به دنبال نرم افزاری هستید که در بیشتر موارد بالاترین حد فشردگی را برای فایلهای شما داشته باشد بهتر است از این برنامه استفاده کنید. این برنامه با حجم پایین و امکانات بالا بهترین گزینه برای استفاده به عنوان برنامه فشرده سازی در ویندوز می باشد.

 

نرم افزار فشرده سازی فایل ها 

 

برای دانلود این نرم افزار کاربردی به ادامه مطلب مراجعه کنید 


برچسب ها : ,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: چهارشنبه 06 دي 1391
بازدید: 578

شتاب لش دیکشنری یک دیکشنری ساده و سریع انگلیسی به فارسی است که خصوصیت اصلی آن راحتی استفاده از آن می باشد. بعد از اجرای این دیکشنری شما می توانید از آن در تمام برنامه های ویندوز استفاده کنید و به سرعت معنی لغت مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

بهترین نرم افزار ترجمه لغت 

 

برای دانلود این نرم افزار فوقلعاده به ادامه مطلب مراجعه کنید 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,

اگر دنبال یک کیف متفاوت با کارایی فراوان هستید این کیف مخصوص شماست.